ایده، طراحی، اجرا

یه چند نکته در مورد یه اکانت اینستاگرام خوب داشتن

image

یه اکانت اینستاگرام خوب!

چندین مرحله هست که باید تک تکشو انجام بدین!

بالا بردن امنیت یا security & privacy 🔐

ثبت ایمیل معتبر 📩

در هنگام ثبت نام اکانت خود در اینستاگرام ، شما میتوانید هم با موبایل اکانت ایجاد کنید و هم با ایمیل. اگر به ایمیلی دسترسی ندارید ، در ابتدا با شماره موبایل اکانت خود را ایجاد کنید اما خیلی دقت کنید که حتما ایمیلتون رو باید وارد کنید و در اکانت اینستاگرامتون ثبت کنید. ثبت ایمیل در اکانت اینستاگرام تا حد بسیار زیادی از هک شدن اینستاگرامتون جلوگیری میکنه.

ثبت کردن شماره موبایل 📲

ثبت کردن شماره موبایل هم خیلی مهم است و از همه مهمتر وقتی شماره موبایل رو ثبت میکنید ، حتما باید کد تایید آن را در اینستاگرام تایپ کنید تا شماره موبایل شما تایید شود.

ایجاد پسورد دو مرحله ای 🛡

اگر اکانتتون دوبار ازتون رمز بخواد خیالتون راحت میشه و از هک شدنش جلوگیری میشه. ورود 2 مرحله ای (Two-Factor-Authentication) به عنوان یه حفاظ امنیتی مضاعف برای حفاظت از اکانت اینستاگرام عمل میکنه. اگر کسی هم رمز اصلی شمارو داشته باشه باز هم نمیتونه وارد پیجتون بشه. چرا که نیاز به یک فاکتور دوم برای ورود داره

متصل کردن فیسبوک به اینستاگرام 📯

اگر اینستاگرامتون رو به فیسبوک خودتون متصل کنید ، باز هم جلوگیری میکنه از هک شدنتون و اگر هم روزی بلاک بشوید ، میتونید از طریق فیسبوک وارد بشین و رفع بلاک کنید.

بررسی بخش login activity 🗝

در این بخش میتونید نگاه کنید اکانت شما رو چه دیوایس ها یا موبایلی باز هست حتی با ذکر لوکیشن به شما نشون میده. اگر شک کردید که اکانت شما دست کسی دیگری هست حتما از همین بخش غیرفعالش کنید.

انتخاب رمز password قوی 🔓

یکی از روش های ساده برای هک کردن اکانت اینستاتون انتخاب رمزهای ساده اس ، رمزهایی شبیه تاریخ تولد ، شماره موبایل که براحتی قابل حدس زدنه ، سعی کنید رمزتون رو ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ ، اعداد و سیمبل انتخاب کنید. برای ایجاد یه رمز قوی میتونید از سایت زیر استفاده کنید: https://passwordsgenerator.net

ثبت ایمیل

ثبت شماره همراه

ایجاد پسورد دو مرحله ای

متصل کردن فیسبوک به اینستاگرام

انتخاب رمز قوی

اومدی اینجا فروش اینستاگرامتو بیشتر کنی؟

یه چندتا رمز و راز گفتم بهت!
حتماً این محصول دانلود کن ، یه روزی به درد میخوره!

نوشتن یه بیوگرافی مناسب 📝

عکس پروفایل 🧜🏻‍♀️

شناخت مخاطبتون 👨‍👩‍👦

استفاده از زبان انگلیسی 👀

استفاده از زبان انگلیسی در بیو اینستاگرام خیلی خوشگله و خیلی باکلاس ، اما وقتی فالورهای شما همه فارسی زبان هستند ، چه نیازی هست که انگلیسی بنویسید که کسی نتونه بخونه. بیوگرافی برای این هست که کسی وارد پیج شما شد در اولین نگاه شما رو شناسایی کنه نه اینکه متوجه بیوگرافی شما نشه.

استفاده از استیکر 🌈

اکانت تجاری یا شخصی 💵

لینک سایت یا کانال 🌎

اگر سایت یا کانال تلگرامی دارید حتما در قسمت بیوگرافی اینستاگرامتون وارد کنید ، خیلی تاثیرگذار هست برای سایت یا کانالتون و باعث افزایش بازدیدتون و ممبرهاتون میشه.

هایلایت ها ⚡️

هایلایت کردن یا برگزیده کردن استوری های اینستاگرامتون هم امکان جالبی هستش که اینستاگرام اون گذاشته ، شاید فردی به تازگی با اکانت شما آشنا شده و استوری های قبلیتونو تا حالا ندیده ، اگر شما بخواهید استوری های قبلیتون رو به کاربرهای جدیدتون نشون بدید ، بهترین کار هایلایت کردن اونهاست.

تیک آبی! 💎

حتما دیدید که در بعضی از اکانت های اینستاگرام تیک آبی وجود داره ، این تیک آبی مستلزم اینه که شما فالورهای زیادی داشته باشی و آدم معروفی باشی ؛ هدف اینستاگرام فقط و فقط اینه که به شمای کاربر نشون بده که این اکانت دقیقا و واقعا برای همین فرد هست و فرد دیگری این اکانت رو اداره نمیکنه، تیک آبی هم بخواین داشته باشید حتما باید یه عکس از پاسپورتتون به اینستاگرام ارسال کنید بهمراه مشخصاتتون ، تا اینستاگرام بررسی بکنه.

استفاده از هشتگ 🧨

اگر پیجتون شخصیه استفاده از هشتگ خیلی معنایی نداره اما اگر پیجتون کاری هست حتما از هشتگ استفاده کنید باعث میشه خیلی بهتر دیده بشید ، استفاده از هشتگ های مناسب خیلی بهتون کمک میکنه که پیجتون دیده بشه.

انتخاب نام کاربری یا Username 🧿

استفاده از یوزرنیم یا نام کاربری مناسب و مرتبط با پیجتون، باید دقت کنید که همیشه از یه اسمی استفاده کنید که اگر خواستید برای کسی بخونید دشوار نباشه یا از سیمبل ها استفاده نکنید ، نام کاربری باید خیلی کوتاه و اگر مخفف هم بود چه بهتر ، اگر میخواهید کسی شمارو پیدا نکنه ، بهترین کار اینکه اکانتتون رو پرایوت کنید تا کسی نتونه وارد اکانتتون بشه. استفاده از یوزرنیم های عجیب فقط کار خودتونو سخت میکنه برای اطرافیانتون.

انگلیسی نوشتن بیو

استفاده از استیکر

شناخت مخاطبتون

انتشار مطالبتون 📋

انتشار استوری 🏷

انتشار پست هاتون 📤

چینش پست ها 📜

نوشتن کپشن 🗞

استفاده از هشتگ 📌

زمان بندی پست ها 🧭

انتشار استوری

انتشار پست

چینش پست ها

نوشتن کپشن

استفاده از هشتگ

زمان بندی پست ها

فوت کوزه گری! 😱

Alt تصاویر 📸

تگ Alt توصیف ‌کننده موضوعی است که از تصویر استنباط می‌ شود. این تگ می‌ تواند به عنوان متنی جایگزین برای تصاویر به هنگام خطا در بارگذاری نیز مورد استفاده قرار گیرد تا کاربران در صورت عدم نمایش تصویر، از مفهوم و عملکرد آن باخبر شوند. برای استفاده از این ویژگی وقتی پستی را در اینستاگرام به اشتراک میگذارید ، به قسمت ویرایش رفته و بر روی عکس چنین گزینه ای ایجاد میشود و میتوانید استفاده کنید.

استفاده از ویدئو 📽

استفاده از ویدئو خیلی برای بالابردن پیج شما مفید هست ، چون بازدیدی که یه ویدئو کسب میکنه خیلی بیشتر از یه عکس هست. میتونید ویدئوها رو بعد از یه مدت از رو پیجتون پاک کنید.

ویرایش نکردن! ✂️

اگر پستی رو منتشر میکنید ، تا یک ساعت اول ویرایشش نکنید ، ویرایش کردن پست در اینستاگرام باعث میشه پستتون رو به فالورهاتون نشون نده

کامنت ها درست جواب دادن 📇

کامنت هاتون رو سریع جواب بدین و درست! اگر کسی استیکر فرستاد ، شما هم با استیکر جواب بدین ، اگر متنی را برای شما فرستاد ، شما هم باید با متن ازش تشکر کنید. کاملاً متقابل باید عمل کنید

دایرکت ها سریع جواب دادن 📥

اگر دایرکتی براتون میاد هر چقد سریعتر جواب بدین اینستاگرام برای شما ارزش بیشتری قائل میشه.

هشتگ های بی ربط ⛑

سعی کنید از هشتگ ها مرتبط استفاده کنید و کوتاه و کم ، هشتگ های زیاد و نامربوط باعث میشه عکستون اصلا دیده نشه.

یک ساعت اول انتشار ⏳

لایک، کامنت، دایرکت بیش از حد ♥️

اگر در یک ساعت اول لایک، کامنت یا دایرکت بیش از حد دریافت کنید ، اینستاگرام بهتون شک میکنه ، پس سعی کنید لایک یا کامنت نخرید ، که باعث شدن بلاک شدنتون میشه

فالو یا آنفالو بیش از حد 🛠

فالو یا آنفالو بیش از حد در اینستاگرام باعث بلاک شدنتون میشه ، مراقب باشید، تقریبا هر 20عدد فالو یا آنفالو یه استراحتی به خودتون بدین!

تعامل با فالورها ♣️

فالورهارو به چالش بکشید ، استوری های سوالی بذارید ، در کپشن ها ازشون سوال بپرسید ، در کامنت ها بحث و گفتگو کنید ، اتمام کننده بحث نباشید

نظم داشتن ✔️

سعی کنید همیشه در یک ساعت معین پست بذارید ، این نظم برای اینستاگرام بسیار مهمه.

image
image

راه های ارتباطی با من 📱

ایمیل: soro.plus@gmail.com

ارادتمند شما: سروش حیدری چروده

1 دیدگاه

  1. سلام بر سروش عزیز

    خیلی خیلی لذت بردم از مطلبی که در مورد اینستاگرام و ترفندهاش آماده کرده بودی.

پاسخی بنویسید